+370 684 55762

eugenijus@elektrohidraulika.lt

Gedimų diagnostika

Jei kas nors veikia blogai arba visai nebeveikia ir neaišku, kodėl; kai net stiprus mygtukų spaudymas nebepadeda, reikia problemos ieškoti giliau.

Absoliučiai visi taisymai prasideda nuo gedimo nustatymo. Atsitiktinai klibinant ir krapštinėjant mašinos elementus, aišku, irgi galima atrasti, kas sugedo, bet geriau patikėti tokį darbą specialistui, nes įrengimo gedimo radimas yra daug žinių reikalaujantis metodiškas procesas.

Dažniausiai įrengimai nustoja judėti dėl elektrinio gedimo, kurio išoriškai pamatyti nepavyks. Kiek rečiau nutinka sutrikimai hidraulinėje sistemoje. Jei įrengimas visai sudėvėtas, tuomet išsiraks mechaninis komponentas. Mechaninius gedimus jau galima nesunkiai pastebėti patiems ir keiksmažodžių bei parankinių įnagių pagalba dažniausiai pavyksta pašalinti vietinėmis pajėgoms be specialisto pagalbos.

Vistik, jei šventė neateina į kiemą, ir gedimai gadina nervus – EH kompetencija yra Jūsų paslaugoms. Įmonė pasitelks visas žinias problemos nustatymui per trumpiausią laiką ir pagal galimybes ją pašalins. Pritrūkus informacijos, susisiekiame su įrangos gamintoju bet kuriame pasaulio krašte kvalifikuotai konsultacijai gauti.

Tag: