+370 684 55762

eugenijus@elektrohidraulika.lt

Apie įmonę

UAB "Elektrohidraulika" yra techninio profilio įmonė, užsiimanti pramoninių įrenginių aptarnavimu, remontu ir derinimu. Įmonė jungia patirtį automatikos, hidraulikos ir mechanikos srityse. Tai leidžia efektyviai įvertinti mašinų būklę, nustatyti ir pašalinti gedimus ir tinkamai rūpintis įranga.

Daugiausia patirties sukaupta komunalinės/atliekų apdorojimo įrangos aptarnavimo srityje. Šiukšliavežių remontas, tunelinių presų remontas, vertikalių presų remontas, hidraulikos remontas, rūšiavimo įranga, preskonteineriai ir presavimo stotys – tai, su kuo dažniausiai tenka dirbti. Šiuksliavežiai, presai, rūšiavimo įranga, preskonteineriai ir presavimo stotys – tai, su kuo dažniausiai tenka dirbti.

Žinoma, kita įranga irgi ne kliūtis, tiesiog gali šiek tiek užtrukti tinkamas specifikos perpratimas norint neatmestinai atlikti reikalingus darbus. Žinoma, nėra viską mokančių ir žinančių, kartais tenka išeiti nuleidus galvą, bet laikui bėgant, įgyjant patirties, tokių atvejų mažėja. Plačiau apie EH galimybes galima sužinoti pasirinkus skiltį paslaugos.

Tag: